11/16/2018 - جمعه 25 آبان 1397

مشاهده اخبار

شهردار تهران در مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ريزي مطرح كرد:

گزارش تصویری/ عدم حضور زنان در پست معاونت شهرداري تهران تا امروز عجيب است


گزارش تصویری/ عدم حضور زنان در پست معاونت شهرداري تهران تا امروز عجيب است

شهردار تهران در مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهرداري تهران با بيان اينكه مهم ترين نياز يك سازمان انسجام، وحدت رويه و تلاش هم زمان است، گفت: در دوران انتخابات از خانم و جوانان حرف مي زنيم اما وقتي انتخابات تمام مي شود تا دوره بعدي آنها را فراموش مي كنيم و اين موضوع عجيبي است كه تا به امروز در شهرداري معاون زن نداشتيم.

به گزارش روابط عمومي معاونت برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شورا، محمد علي افشاني با حضور در مراسم تکریم و معارفه معاون برنامه ريزي، توسعه شهري و امور شوراي شهرداري تهران ضمن تشكر از زحمات حجت الله ميرزايي، معاون سابق اظهار كرد: مديراني كه منصوب مي شوند با توجه به ديدگاه و تفكرشان اقداماتي را انجام مي دهند اما اين اقدامات بايد منجسم باشد. 
وي با بيان اينكه سازماني كه انسجام نداشته باشد به موفقيت نمي رسد، اضافه كرد: مهم ترين نياز يك سازمان انسجام، وحدت رويه و تلاش هم زمان است، تمامي افراد در يك سازمان بايد به صورت هم جهت و با اهداف مشترك در يك سازمان فعاليت كنند. 
شهردار تهران با بيان اينكه آشفتگي بلاي بزرگي در يك سازمان است، عنوان كرد: يكي از گرفتاري هاي شهرداري تهران همين آشفتگي است، در اين آشفتگي ها است كه هر كس به هرگونه اي كه مي خواهد رفتار مي كند. 
افشاني با بيان اينكه شفافيت باعث مي شود تا اين آشفتگي ها كاسته شود، گفت: اگر هدايت گري مشترك و وحدت رويه وجود داشته باشد، بهره بري افزايش پيدا مي كند. 
وي با بيان اينكه سكينه اشرفي، معاون جديد تنها زني است كه به پست معاونت منصوب شده است، تصريح كرد: در دوران انتخابات از خانم و جوانان حرف مي زنيم اما وقتي انتخابات تمام مي شود تا دوره بعدي آنها را فراموش مي كنيم و اين موضوع عجيبي است كه تا به امروز در شهرداري معاون زن نداشتيم.
شهردار تهران با بيان اينكه معاون جديد به لحاظ علمي و تجربي از بانوان شاخص است، اضافه كرد: خانم اشرفي ٩ سال در دفاتر اصلي سازمان برنامه و بودجه، رييس گروه برنامه ريزي و بودجه بوده است و ايشان با برنامه ريزي و بودجه آشنايي كامل دارد. 
وي در پايان به برخي از دروغ پراكني ها در فضاي مجازي اشاره كرد و گفت: به دنبال اين تغيير برخي از افراد در فضاي مجازي مسائلي را مطرح كردند، در حالي كه آقاي ميرزايي با شنيدن اين موضوع به خوبي رفتار كردند و هيچ رفتار غير معمولي از ايشان نديدم. 
در ادامه اين مراسم حجت الله ميرزايي ضمن تشكر از شهردار تهران به دليل اينكه براي تدوين برنامه سوم پنج ساله شهر تهران به وي اعتماد كرده است، گفت: ما به اردوگاه اصلاح طلبان تعلق داريم و به دنبال اصلاح امور هستيم و هر اتفاقي كه در فضاي مجازي يا واقعي به وقوع بپيوندد به نام همه ما ثبت مي شود. در واقع اختلافات درون خانوادگي نبايد به بيرون نفوذ كند و ما بايد احساسات و هيجانات خود را كنترل و عاقلانه رفتار كنيم تا براي نسل آينده شهري خوب و زيست پذير باقي بگذاريم.
سكينه اشرفي، معاون جديد در ادامه اين مراسم ضمن تشكر از شهردار تهران به دليل انتخاب فراجنسيتي و تخصص محورانه اش اضافه كرد: جرات و جسارت آقاي افشاني براي انتخاب اولين معاون زن در شهرداري تهران تحسين برانگيز است و اميدوارم اين روند ادامه پيدا كند.
وي با تاكيد بر اينكه تلاش كرده تا به حضور ٣٠ درصدي زنان در معاونت اقتصادي و توسعه منابع انساني استاندار سيستان و بلوچستان تحقق ببخشد، عنوان كرد: البته اين حضور به ٥٠ درصد هم رسيده است زيرا معتقدم بايد به زنان و مادران اجازه دهيم در جامعه جايگاه خود را به دست آوردند. 
معاون جديد شهردار تهران با بيان اينكه انتخاب شهردار تهران در زمينه انتخاب اولين معاون زن تاريخي بوده است، اضافه كرد: اين انتخاب وظيفه من را سنگين تر كرده است، برنامه سوم طي يك سال گذشته تدوين شده و من اميدوارم كه ما بتوانيم نظام بودجه ريزي عملياتي را تدوين كنيم.


تعداد مشاهده : 80
1397/7/24
print
طرح رنگ
 
الگوی پس زمینه