10/24/2019 - پنجشنبه 2 آبان 1398

مشاهده اخبار


گزارش تصویری/ نشست هم‌اندیشی مدیران تشکیلات و بهبود روش‌های مناطق 22 گانه برگزار شد

سومین نشست از سلسله نشست‌های مدیران تشکیلات و بهبود روش‌های حوزه‌های ستادی و مناطق 22گانه با هدف هم‌اندیشی و تبادل‌نظر صبح دیروز به میزبانی منطقه 15 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، فاطمه پهلوانی مدیرکل تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران در این نشست به تشریح برخی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در این اداره پرداخت.

پهلوانی گفت: در حوزه بهبود روش‌ها احصا فرآیند مدیریت بحران انجام‌شده که می‌تواند به‌عنوان یک خروجی قابل‌قبول مبنای ادامه فعالیت قرار بگیرد. پس از این مرحله بررسی و آسیب‌شناسی بهبود فرآیندها مدنظر است که علاوه بر ارتقا رضایت‌مندی شهروندان می‌تواند به بستن گلوگاه‌های کاری و مبارزه جدی با فساد منجر شود.
به گفته پهلوانی اصلاح فرآیند مدیریت پسماند در قالب یک طرح اقتصادی مدنظر قرارگرفته است که تحقق این مهم نیازمند فرهنگ‌سازی گسترده میان شهروندان است.
مدیرکل تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران یکی دیگر اقدامات صورت گرفته در این بخش را اصلاح بند 14 ماده 55 قانون شهرداری در رابطه با رفع خطر از ابنیه و معابر شهری عنوان کرد که نیازمند همکاری‌های بین دستگاهی است.
پهلوانی در بخش دیگری از سخنان خود اقدامات صورت گرفته در حوزه تشکیلات را بررسی کرد و از قرار گرفتن برخی احکام مرتبط با این حوزه در تدوین برنامه سوم توسعه شهر تهران خبر داد.
پهلوانی همچنین به سه جلسه برگزار شده شورای اداری در کمتر از دو ماه گذشته اشاره کرد که در نهایت به تشکیل ساختار محیط زیست مناطق، تعیین تکلیف ساختار بانوان و ارتقا پست‌های سطح پایین بانک تشکیلات منجر شد.
در بخش دیگری از این برنامه ادارات تشکیلات و بهبود روش‌های مناطق 15، 11 و 6 به گزارش اجمالی از دستاوردهای مناطق خود پرداختند و پس از آن پرسش و پاسخ در رابطه با گزارشات ارایه شده انجام شد.
تعداد مشاهده : 230
1397/7/11
print
طرح رنگ
 
الگوی پس زمینه