10/24/2019 - پنجشنبه 2 آبان 1398

مشاهده اخبار


آیین تکریم و معارفه مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت برنامه ریزی

جعفر سمیعی مشاور شهردار و رئیس حراست کل شهرداری تهران طی حکمی مسعود طوفانی را به عنوان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران منصوب کرد.

جعفر سمیعی مشاور شهردار و رییس حراست کل شهرداری تهران طی حکمی مسعود طوفانی را با توجه به کارایی و سوابق ارزشمند پیشین و برای تحقق حراستی متخصص وپایبند به شرع و قانون به عنوان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت برنامه ریزی،توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران،،درجلسه امروز شورای مدیران معاونت بر نامه ریزی،در آیین تکریم مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت برنامه ریزی از زحمات و تلاش های محمد حسن جلیل زاده تقدیر و تشکر به عمل آمد و مسعود طوفانی به عنوان مدیر دفتر مرکزی حراست معاونت برنامه ریزی شهرداری تهران معرفی شد.
در ابتدای مراسم حجت اله میرزایی معاون برنامه ریزی،توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ابتدا از زحمات و تلاش های مشفقانه و صمیمانه محمد حسن جلیل زاده در مدت انجام خدمت در این پست قدردانی و تشکر کرد و برای ایشان در ادامه راه آرزوی موفقیت نمود.
بعد از آن جلیل زاده مدیر سابق دفتر مرکزی حراست معاونت از تحقق اهداف مورد نظر در حراست در زمان تصدیپنج ساله خود سخن گفت و برای مدیر جدید آرزوی موفقیت نمود.
مسعود طوفانی نیز ضمن معرفی خود و سابقه تحصیلی و کاری خود پیشنهاد کرد با هر یک از مدیران معاونت جلسات جداگانه ای برای افزایش همکاری و آشنایی داشته باشد که با استقبال اعضا مواجه شد.
تعداد مشاهده : 271
1397/5/8
print
طرح رنگ
 
الگوی پس زمینه